DZIAŁANIE

Recovery Pump jest liderem w mobilnej regeneracji powysiłkowej dla sportowców.

Doskonale sprawdza się również w drenażu limfatycznym dla osób z obrzękami kończyn dolnych/górnych.

Dzięki sekwencyjnej przerywanej pneumatycznej kompresji powoduje zwiększenie powrotu krwi żylnej i limfy. Intensywnie przyspiesza usunięcie metabolitów z tkanek miękkich, obniżając uczucie bólu mięśniowego i zmęczenia.

Najlepszy sposób na utrzymanie Twojej dyspozycji na najwyższym poziomie i obniżenie ryzyka wystąpienia kontuzji!

Recovery Pump oferuje najbardziej efektywny, przenośny, medyczny system kompresji a rynku.

ZASTOSOWANIE

Regeneracja dla sportowców
Recovery Pump zrewolucjonizowało sposób w jaki sportowcy mogą regenerować swój organizm po każdej jednostce treningowej.Recovery Pump pozwala sportowcom pracować na maksimum swoich możliwości jednocześnie obniżając ryzyko kontuzji.
Fizjoterapeuci sportowi
Recovery Pump pozwala nam na odciążenie rąk w codziennej ciężkiej pracy fizjoterapeuty w klubie sportowymi czy klinice.Obojętnie czy leczysz tkanki miękkie czy stosujesz protokół regeneracyjny dla sportowca Recovery Pump dostarcza Ci te dwie możliwości w jednym urządzeniu.
Trenerzy przygotowania motorycznego, trenerzy personalni
Regularna regeneracja jest niezbędnym elementem pozwalającym na przygotowanie zawodnika do maksymalnych obciążeń jakie są od niego wymagane. Sekwencyjna, przerywana, pneumatyczna kompresja (SIPC) pozwala na poprawę wydolności i pomaga zwiększyć intensywność treningu.
Prywatna praktyka fizjoterapeutyczna
Rozszerz zakres swoich usług o terapię Recovery Pump. Rozpocznij terapię od usunięcia obrzęków z tkanek w celu zwiększenia efektywność technik manualnych. Recovery Pump pozwala na obniżenie napięcia mięśniowego i poprawę krążenia krwi i limfy.